Słomki z makaronu – Ile kosztują? Czy się sprawdzają?

W 2021 r. czeka nas prawdziwa rewolucja. Zgodnie z decyzją Unii Europejskiej przestaniemy korzystać z papierowych słomek. Restauratorzy już teraz szukają dla nich alternatyw. Coraz większą popularnością cieszą się słomki z papieru. Prawdziwą rewolucją są słomki z makaronu, które doskonale nadają się do drinków. Postanowiliśmy przyjrzeć się im nieco bliżej. Ile kosztują słomki makaronowe? Do jakich napojów się nadają?

 

Biodegradowalne słomki do napojów z makaronu

Słomki z makaronu zrobione są z pszenicy durum. Nie chłoną wody i są obojętne w dotyku oraz nie zmieniają smaku płynów. Nie mają również wpływu na kolor. Słomki makaronowe można stosować zarówno do ciepłych, jak i zimnych napojów. Nadają się do każdego rodzaju płynów – od smoothie, poprzez koktajle, po wodę z lodem. Słomki z makaronu występują w jednym kolorze i mają apetyczną, żółtawą barwę. Takie rurki są w 100% biodegradowalne i przyjazne środowisku.

 

Ile kosztują słomki z makaronu?

Koszt słomek z makaronu jest nieco wyższy niż rurek z kartonu. Ich najniższa cena w hurcie to około 9 groszy za sztukę. Zwykle słomki makaronowe sprzedawane są w opakowanych po kilkaset sztuk. Rurki z pszenicy durum dostępne są w różnych grubościach. W zależności od średnicy są odpowiednie do różnych rodzajów napojów. Najcieńsze słomki makaronowe mają zaledwie 4 mm i są doskonałe do pozycji z menu o najbardziej płynnej konsystencji, np. wody z lodem czy mrożonych drinków. Nieco grubsze makaronowe słomki mają 6,2 mm i w tej odsłonie dobrze sprawdzają się nawet w przypadku gęstych napojów, takich jak np. smoothie czy margarita.

 

Gdzie zamówić słomki do napojów z makaronu?

Słomki makaronowe najkorzystniej zamawiać w hurcie. Zajrzyj do zakładki „Oferta” w naszym sklepie i sprawdź, jakie ceny przygotowaliśmy dla naszych klientów. Cena rurek z makaronu uzależniona jest od zamawianych ilości. Skontaktuj się z nami również, jeśli masz jakieś pytania dotyczące słomek z pszenicy durum. Z przyjemnością pomożemy i doradzimy.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w marketingu – chętnie pomożemy! LemonSolutions.pl